Doprava a platby

- ZPŮSOBY DOPRAVY -

 

Česká pošta - Balík Do Ruky

- 155 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která vám doručí balíček do dvou nebo tří dnů. Objednávky přijaté v pracovní dny odesíláme do dvou pracovních dnů. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Česká pošta doručuje zásilku osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. 

V den doručení Vás Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu.

Osobní odběr Zásilkovna

- podle ceníku Zásilkovny 

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočce sítě Zásilkovna, kterou si vyberete. Nám zašlete potvrzovací e-mail s kódem zaplacené dopravy.

 

 

Osobní odběr: Výdejní expozitura - Revoluční 724/7, 6. patro, Praha 1 (vedle Penny marketu)

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší výdejní expozituře a uhradit platební kartou, v hotovosti nebo bankovním převodem.

Otevírací doba: Út 17:00 - 18:30 (po předchozí telefonické domluvě i jindy)

Telefon: +420 604 321 676

 


- ZPŮSOBY PLATBY - 

 

Dobírka / Česká pošta - balík do ruky

+ 49 Kč k dopravnému

Platíte při převzetí balíku od České pošty.

 

Platební brána GoPay (platba kartou) 

- bez poplatku

Platba kartou probíhá přes zabezpečenou platební bránu společnosti GOPAY s.r.o. a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Kontakty GOPAY s.r.o.:
Planá 67
370 01 Planá
Česká republika
IČ: 26046768

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do dvou pracovních dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme do dvou pracovních dnů, kdy se nám platba připíše na účet.

Bankovní účet CZK - 320886058/0300

Československá obchodní banka a.s.

IBAN: CZ82 0300 0000 0003 2088 6058

BIC/SWIFT: CEKOCZPP